Polské hlasové služby

Jako voiceover se označuje technika hlasových služeb, při které nahráváme mluvené slovo mimo záběr kamery. Hlasové služby se používají především u filmů a televizních pořadů, mají ale své využití také u počítačových her, videí, kreslených filmů, reklam, telefonních služeb a v mnoha dalších případech. Jedná se o zajištění profesionální hlasové nahrávky pro vaše video.

Pokud jste se dostali na tuto stránku, je pravděpodobné, že hledáte ty nejlepší hlasové služby v polštině. U nás jste na správném místě. Spolupracujeme s rodilými mluvčími polštiny, abychom váš mediální obsah přizpůsobili posluchačům z celého světa. Pokud potřebujete oslovit konkrétní cílovou skupinu, například mluvčí určitého dialektu nebo posluchače, kteří preferují určitý přízvuk, zajistíme vhodného hlasového herce bez ohledu na váš rozpočet. Abychom vám usnadnili hledání ideálního hlasu pro vaše video, připravili jsme ukázkové nahrávky našich polských hlasových herců, ze kterých si můžete vybrat toho, který se pro váš projekt nejlépe hodí.

Ukázkové nahrávky hlasu:

Proč byste si měli hlasové služby objednat zrovna u nás?

Díky našemu globálnímu dosahu, vysokým standardům a multikulturnímu týmu jsme tou nejpohodlnější, nejbezpečnější a nejhospodárnější volbou. Vzhledem ke kontaktům na místní zprostředkovatele pracující v místě vašeho cílového publika vám naši projektoví manažeři pomohou s výběrem nejlepších hlasových herců.

Díky dokonalé barvě, tónu i rytmu hlasu bude hlasová nahrávka, vypracovaná na základě plně lokalizovaného skriptu, dokonale přizpůsobena vašim požadavkům a očekáváním vašich posluchačů. Hlasovou nahrávku dodáme ve formátu, který se bude nejlépe hodit pro snadné zapracování do vašeho projektu.

Vy se pak budete moci zaměřit na expanzi do celého světa. My se mezitím budeme soustředit na hlasové služby, které vás v tom podpoří.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma