Překlady dánštiny

Potřebujete kvalitní, výhodný a rychlý překlad textu z češtiny do dánštiny nebo z dánštiny do češtiny? Rádi vám zajistíme výhodný a kvalitní překlad dánštiny v kombinaci se všemi evropskými a mnoha světovými jazyky!

Dánština patří do skupiny indoevropských jazyků, přesněji do rodiny severogermánských jazyků. Používá ji přibližně 5,5 milionů lidí. Dánštinu používají obyvatelé Dánska, Německa, Grónska a Faerských ostrovů. Zvláštností dánštiny je možnost vytvářet slova jejich spojováním, proto je slovní zásoba tohoto jazyka téměř nevyčerpatelná. V dánštině se nevyskytuje časování ani skloňování, kromě skloňování podstatných jmen.

Využijte služeb našich zkušených překladatelů:

Překlady z češtiny do dánštiny

Překlady z dánštiny do češtiny

Překlady dánštiny v kombinaci s 85 světovými jazyky

Do dánštiny vám rádi přeložíme různé typy textů: webové stránky, obchodní podmínky, návody k použití, smlouvy, shrnutí článku nebo knihy atd. Přeložíme vše, co potřebujete pro úspěšnou obchodní činnost na dánském trhu nebo pro vlastní potřebu! Jsme pevně přesvědčeni, že vám naše překlady pomohou úspěšně dosáhnout stanovených cílů.

V případě většího množství textu (více než 20 normostran) vám nabízíme VÝHODNOU MNOŽSTEVNÍ SLEVU.

Přejete si, aby byl váš text opravdu dokonalý a aby jej dodatečně prohlédl odborník pro daný jazyk nebo rodilý mluvčí? Využijte kvalitních a výhodných jazykových korektur prováděných našimi zkušenými odborníky!

Dodatečná korektura rodilým mluvčím není určena jen pro opravu pravopisných chyb, nýbrž zlepší kvalitu textu i po terminologické a stylistické stránce. Korektura prováděná zkušeným korektorem zajistí, že bude text zcela přirozený i pro rodilé mluvčí cílového jazyka!

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma