Další jazyky

Potřebujete kvalitní, výhodný a rychlý překlad češtiny do některého ze světových jazyků?

Překladatelská agentura K&J Translations nabízí rychlé a výhodné překlady do více než 85 světových jazyků. Spolupracujeme s více než 5000 překladateli z celého světa, kteří jsou rodilými mluvčími cílových jazyků a zároveň také odborníky v daných oborech. Pokud potřebujete překlad beletristického, odborného nebo vědeckého textu, tak vám rádi pomůžeme. Zajistíme vám kvalitní překlad, který na vaše přání prohlédne také korektor, který je rodilým mluvčím v daném jazyce. Můžete se na nás spolehnout!

Využijte služeb našich zkušených překladatelů:

Překlady z češtiny

překlady do češtiny

překlady češtiny v kombinaci s 85 světovými jazyky

V překladatelské agentuře K&J Translations vám rádi zajistíme překlad různých typů textů: návodů k použití, různých typů dokumentace, webových stránek, obchodních podmínek, shrnutí článku nebo knihy atd. V případě většího množství textu (více než 20 normostran) vám nabízíme VÝHODNOU MNOŽSTEVNÍ SLEVU.

Přejete si, aby byl váš text opravdu dokonalý a aby jej dodatečně prohlédl odborník pro daný jazyk nebo rodilý mluvčí? Využijte kvalitních a výhodných jazykových korektur prováděných našimi zkušenými odborníky!

Dodatečná korektura rodilým mluvčím není určena jen pro opravu pravopisných chyb, nýbrž zlepší kvalitu textu i po terminologické a stylistické stránce. Korektura prováděná zkušeným korektorem zajistí, že bude text zcela přirozený i pro rodilé mluvčí cílového jazyka!

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma