Záruka kvality

Překladatelská agentura K&J Translations nabízí levné a rychlé, ale co je nejdůležitější, také kvalitní překladatelské služby. Spolupracujeme s více než 5 000 překladateli z celého světa, kteří jsou rodilými mluvčími v cílových jazycích a zároveň také odborníky v daných oborech. Nabízíme vám následující služby:

Překladatelská agentura K&J Translations vám zaručuje, že překladatelské služby a jazykové korektury provádí v souladu s normami DIN EN ISO 17100 a ISO 9001 Mezinárodní organizace pro standardizaci (ISO, International Standardisation Organization).

Co to znamená?

Mezinárodní překladatelská norma ISO 17100 je novou specifickou normou pro překladatelské služby, která je zárukou důvěry zákazníků, špičkové organizace průběhu práce pro výjimečné výsledky a také neustále optimalizace služeb pro větší konkurenceschopnost na trhu. Tím je zajištěnou používání jednotné terminologie, určení minimálních požadavků pro všechny překladatelské služby a navázání spolupráce mezi zákazníky a poskytovateli služeb.

Druhou překladatelskou normou, ze které čerpá naše překladatelská agentura svou inspiraci je ISO 9001:2015  z roku 2015. Tato norma je založena na principu řízení kvality a v současnosti ji používá již více než milion organizací v 178 státech. Obsahem standardu je zajišťování úspěšného řízení procesů zajišťování kvality a představuje shrnutí dobré obchodní praxe.

Tím mohou organizace v praxi prokázat svou způsobilost ke kvalitnímu provádění služeb a zajišťování konkrétních produktů, které budou odpovídat požadavkům zákazníků, popřípadě uživatelů.

Překladatelská agentura K&J Translations nabízí kvalitní překlady textů z různých oborů (ekonomie, stavitelství, bankovnictví, technika, strojírenský průmysl, sport, cestovní ruch, beletrie, žurnalistika, vzdělávání atd). Cenová dostupnost je pro zákazníky v dnešní době velmi důležitým faktorem při výběru překladatelských služeb. Toho jsme si velmi dobře vědomi, proto nabízíme výhodné ceny, které jsou na trhu překladatelských služeb a jazykových korektur skutečně konkurenční.

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma