Překlady chorvatštiny

Potřebujete kvalitní, výhodný a rychlý překlad textu z češtiny do chorvatštiny nebo z chorvatštiny do češtiny? Rádi vám zajistíme výhodný a kvalitní překlad chorvatštiny v kombinaci se všemi evropskými a mnoha světovými jazyky!

Chorvatština je jihoslovanský jazyk, kterým dnes mluví přibližně 6 milionů lidí. Chorvatská nářečí se rozdělují do 3 skupin: štokavština, kajkavština a čakavština. Chorvatsko vyhlásilo nezávislost v roce 1991. Od roku 2013 je součástí Evropské unie. Chorvatsko je v České republice známe mimo jiné jako oblíbená turistická destinace.

Využijte služeb našich zkušených překladatelů:

Překlady z češtiny do chorvatštiny

Překlady z chorvatštiny do češtiny

Překlady chorvatštiny v kombinaci s 85 světovými jazyky

Do chorvatštiny vám rádi přeložíme různé typy textů: webové stránky, obchodní podmínky, návody k použití, smlouvy, shrnutí článku nebo knihy atd. Přeložíme vše, co potřebujete pro úspěšnou obchodní činnost na chorvatském trhu nebo pro vlastní potřebu! Jsme pevně přesvědčeni, že vám naše překlady pomohou úspěšně dosáhnout stanovených cílů.

V případě většího množství textu (více než 20 normostran) vám nabízíme VÝHODNOU MNOŽSTEVNÍ SLEVU.

Přejete si, aby byl váš text opravdu dokonalý a aby jej dodatečně prohlédl odborník pro daný jazyk nebo rodilý mluvčí? Využijte kvalitních a výhodných jazykových korektur prováděných našimi zkušenými odborníky!

Dodatečná korektura rodilým mluvčím není určena jen pro opravu pravopisných chyb, nýbrž zlepší kvalitu textu i po terminologické a stylistické stránce. Korektura prováděná zkušeným korektorem zajistí, že bude text zcela přirozený i pro rodilé mluvčí cílového jazyka!

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma