Překlady italštiny

Potřebujete kvalitní, výhodný a rychlý překlad textu z češtiny do italštiny nebo z italštiny do češtiny? Pak jste na správném místě.

Italština je románský jazyk. Používá se především v Itálii, San Marinu a ve švýcarských kantonech Ticino a Graubünden. Italština je také druhým úředním jazykem ve Vatikánu a úředním jazykem italské národní menšiny ve Slovinsku a Chorvatsku. Jejím základem je knižní toskánština (kterou používal také například Dante Alighieri, Giovanni Boccaccio nebo Francesco Petrarca) a stejně jako latina obsahuje dvojité souhlásky. Italsky mluví přibližně 62 milionů lidí po světě. Itálie je členským státem Evropské unie již od roku 1958. Je důležitým obchodním partnerem mnoha evropských zemí.

Využijte služeb našich zkušených překladatelů:

Překlady z češtiny do italštiny

Překlady z italštiny do češtiny

Překlady italštiny v kombinaci s 85 světovými jazyky

Dovolte nám přeložit vaše webové stránky, obchodní podmínky, návody k použití, smlouvy, shrnutí článku nebo knihy do italštiny, abyste je mohli nadále šířit po světě! Proč nerozšířit svou obchodní činnost či skvělý nápad do zahraničí? Rádi vám pomůžeme dosáhnout stanoveného cíle s kvalitním překladem požadovaného textu.

V případě většího množství textu (více než 20 normostran) vám nabízíme VÝHODNOU MNOŽSTEVNÍ SLEVU.

Přejete si, aby byl váš text opravdu dokonalý a aby jej dodatečně prohlédl odborník pro daný jazyk nebo rodilý mluvčí? Využijte kvalitních a výhodných jazykových korektur prováděných našimi zkušenými odborníky!

Dodatečná korektura rodilým mluvčím není určena jen pro opravu pravopisných chyb, nýbrž zlepší kvalitu textu i po terminologické a stylistické stránce. Korektura prováděná zkušeným korektorem zajistí, že bude text zcela přirozený i pro rodilé mluvčí cílového jazyka!

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma