Překlady čínštiny

Potřebujete kvalitní, výhodný a rychlý překlad textu z češtiny do čínštiny nebo z čínštiny do češtiny? Pak jste na správném místě! Nabízíme vám výhodné a kvalitní překlady čínštiny v kombinaci s většinou světových jazyků!

Čínština je komplexní slabikový jazyk, který patří do skupiny sinotibetských jazyků. Je na prvním místě podle počtu rodilých mluvčích, kterých je 1,3 miliardy. To je pětina světového obyvatelstva. U tohoto jazyka rozlišujeme 6 až 12 nářečí, nejrozšířenějším je mandarínština, čínština Wu a kantonština. Typická čínská slova jsou jednoslabičná a neskloňujeme je ani nečasujeme. Víceslabičná slova jsou složena z jednoslabičných.

Využijte služeb našich zkušených překladatelů:

Překlady z češtiny do čínštiny

Překlady z čínštiny do češtiny

Překlady čínštiny v kombinaci s 85 světovými jazyky

Dovolte nám přeložit vaše webové stránky, obchodní podmínky, návody k použití, smlouvy, shrnutí článku nebo knihy do čínštiny, abyste je mohli nadále šířit po světě! Proč nerozšířit svou obchodní činnost či skvělý nápad do zahraničí? Rádi vám pomůžeme dosáhnout stanoveného cíle s kvalitním překladem požadovaného textu.

V případě většího množství textu (více než 20 normostran) vám nabízíme VÝHODNOU MNOŽSTEVNÍ SLEVU.

Přejete si, aby byl váš text opravdu dokonalý a aby jej dodatečně prohlédl odborník pro daný jazyk nebo rodilý mluvčí? Využijte kvalitních a výhodných jazykových korektur prováděných našimi zkušenými odborníky!

Dodatečná korektura rodilým mluvčím není určena jen pro opravu pravopisných chyb, nýbrž zlepší kvalitu textu i po terminologické a stylistické stránce. Korektura prováděná zkušeným korektorem zajistí, že bude text zcela přirozený i pro rodilé mluvčí cílového jazyka!

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Nahrát soubory