Překlady švédštiny

Potřebujete kvalitní, výhodný a rychlý překlad textu z češtiny do švédštiny nebo ze švédštiny do češtiny? Rádi vám zajistíme výhodný a kvalitní překlad švédštiny v kombinaci se všemi evropskými a mnoha světovými jazyky!

Švédština je severogermánský jazyk, kterým se mluví ve Švédsku, Finsku a na pobřeží Estonska. Stejně jako dánština a norština pochází ze staré nordštiny. Švédská abeceda má 29 písmen, mluvnice rozlišuje 2 jmenné rody, společný mužsko-ženský a střední rod. Švédská slovní zásoba je teoreticky neomezená, protože švédština stejně jako dánština umožňuje slovotvorbu skládáním slov.

Využijte služeb našich zkušených překladatelů:

Překlady z češtiny do švédštiny

Překlady ze švédštiny do češtiny

Překlady švédštiny v kombinaci s 85 světovými jazyky

Do švédštiny vám rádi přeložíme různé typy textů: webové stránky, obchodní podmínky, návody k použití, smlouvy, shrnutí článku nebo knihy atd. Přeložíme vše, co potřebujete pro úspěšnou obchodní činnost na švédském trhu nebo pro vlastní potřebu! Jsme pevně přesvědčeni, že vám naše překlady pomohou úspěšně dosáhnout stanovených cílů.

V případě většího množství textu (více než 20 normostran) vám nabízíme VÝHODNOU MNOŽSTEVNÍ SLEVU.

Přejete si, aby byl váš text opravdu dokonalý a aby jej dodatečně prohlédl odborník pro daný jazyk nebo rodilý mluvčí? Využijte kvalitních a výhodných jazykových korektur prováděných našimi zkušenými odborníky!

Dodatečná korektura rodilým mluvčím není určena jen pro opravu pravopisných chyb, nýbrž zlepší kvalitu textu i po terminologické a stylistické stránce. Korektura prováděná zkušeným korektorem zajistí, že bude text zcela přirozený i pro rodilé mluvčí cílového jazyka!

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma