Překlady

Překlad textu znamená proces přenosu jeho významu z původního do cílového jazyka. Při tom musí být brán ohled na jazykové a kulturní charakteristiky obou jazyků. Pokud si překladatel tyto jazykové a kulturní charakteristiky uvědomuje, je schopen vypracovat srozumitelný a významově správný překlad.

Při překladu textu spolupracuje více osob. Kromě překladatele, který prozkoumá daný obor a terminologii, přičemž respektuje požadavky zákazníka ohledně stylu a použitých výrazů, je tu také korektor a projektový manažer, kteří provádějí konečnou prohlídku překladu.

Překladatelská agentura K&J Translations nabízí rychlé a výhodné překlady do více než 85 světových jazyků. Spolupracujeme s více než 5000 překladateli z celého světa, kteří jsou rodilými mluvčími v cílových jazycích a zároveň také odborníky v daných oborech. Pokud potřebujete překlad beletristického, odborného nebo vědeckého textu, rádi vám pomůžeme. Zajistíme vám kvalitní překlad, který na vaše přání prohlédne také korektor, který je rodilým mluvčím v daném jazyce. Můžete se na nás spolehnout!

KVALITNÍ PŘEKLADY 85 SVĚTOVÝCH JAZYKŮ

Dobrý překlad je zásadního významu. Má vliv na to, jaký dojem uděláte na své nadřízené, kolegy, konkurenty nebo budoucí či stávající zákazníky a obchodní partnery. Kvalita vašeho textu v cizím jazyce má často rozhodující význam při získávání nových projektů, zákazníků nebo třeba při úspěšném ukončování studia. Rádi bychom byli součástí vašich úspěchů a nabídli vám služby našich zkušených překladatelů, díky kterým budete moci dosáhnout špičkových výsledků!

Nabízíme spolehlivé, kvalitní a cenově výhodné překladatelské služby, prohlídku rodilého mluvčího či odborníka v daném jazyce a možnost dodatečné korektury vypracovaného překladu, aby byl váš text opravdu dokonalý.

Můžete si vybrat jeden ze dvou překladatelských balíčků:

– Překlad textu a prohlídka překladu,

– překlad textu, korektura a prohlídka překladu.

Za výhodnou cenu vám nabízíme také možnost expresního překladu (který vypracujeme za méně než 24 hodin) a rychlého překladu (který vám pošleme za méně než 48 hodin).

Kromě běžných překladů vám nabízíme také následující služby:

– Soudní překlady textů,
– grafickou úpravu přeloženého textu (pokud si přejete, aby grafický vzhled překladu odpovídal originálu. Doporučujeme především v případech, kdy je originál ve formátu PDF a obsahuje obrázky či tabulky nebo když se jedná o naskenovaný text).

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma