Překlady němčiny

Potřebujete kvalitní, výhodný a rychlý překlad textu z češtiny do němčiny nebo z němčiny do češtiny? Rádi vám zajistíme kvalitní překlady němčiny v kombinaci s mnoha světovými jazyky!

Němčina je západogermánský jazyk, který používá více než 140 milionů mluvčích po celém světě. Právě proto se jedná o jeden z nejdůležitějších evropských jazyků. Používá se především v Německu, Rakousku, Lichtenštejnsku, Švýcarsku a Lucembursku a v některých částech jiných zemí (např. Itálie, Polska, Belgie, Rumunska a Francie).  Podle nářečí lze němčinu rozdělit na horní a dolní němčinu. Německo je součástí Evropské unie již od roku 1953. Sousedí s Dánskem, Polskem, Českou republikou, Rakouskem, Švýcarskem, Francií, Lucemburskem, Belgií a Holandskem. Němčina je nepochybně velmi důležitým jazykem pro vaši zahraniční obchodní činnost.

Využijte služeb našich zkušených překladatelů:

Překlady z češtiny do němčiny

Překlady z němčiny do češtiny

Překlady němčiny v kombinaci s 85 světovými jazyky

Do němčiny vám rádi přeložíme různé typy textů: webové stránky, obchodní podmínky, návody k použití, smlouvy, shrnutí článku nebo knihy atd. Přeložíme vše, co potřebujete pro úspěšnou obchodní činnost na německém trhu nebo pro vlastní potřebu! Jsme pevně přesvědčeni, že vám naše překlady pomohou úspěšně dosáhnout stanovených cílů.

V případě většího množství textu (více než 20 normostran) vám nabízíme VÝHODNOU MNOŽSTEVNÍ SLEVU.

Přejete si, aby byl váš text opravdu dokonalý a aby jej dodatečně prohlédl odborník pro daný jazyk nebo rodilý mluvčí? Využijte kvalitních a výhodných jazykových korektur prováděných našimi zkušenými odborníky!

Dodatečná korektura rodilým mluvčím není určena jen pro opravu pravopisných chyb, nýbrž zlepší kvalitu textu i po terminologické a stylistické stránce. Korektura prováděná zkušeným korektorem zajistí, že bude text zcela přirozený i pro rodilé mluvčí cílového jazyka!

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma