Překlady slovinštiny

Slovensko a Slovinsko. Dva státy, které si cizinci neustále pletou. Přestože se jedná o slovanský jazyk, není pro Čechy vždy jednoduché slovinštině porozumět. Slovinština je velmi specifický jazyk, někdy Slovincům nerozumí ani obyvatelé zemí bývalé Jugoslávie. Pokud potřebujete kvalitní a rychlý překlad slovinštiny, obraťte se na nás. Součástí týmu K&J Translations jsou rodilí mluvčí češtiny i slovinštiny, proto vám rádi vypracujeme překlad podle vašich požadavků. Nabízíme také překlady slovinštiny v kombinaci s dalšími 85 světovými jazyky, proto nás neváhejte kontaktovat.

Slovinský jazyk patří do skupiny jihoslovanských jazyků. Je úředním jazykem Slovinska a používá jej přibližně 2,5 milionů lidí. Slovinská abeceda obsahuje 25 písmen, mezi které patří například písmena č, š a ž. Slovinsko vstoupilo do Evropské unie v roce 2004 a sousedí s Chorvatskem, Itálií, Rakouskem a Maďarskem. Na jihozápadě má také několikakilometrový přístup k Jaderskému moři.

Využijte služeb našich zkušených překladatelů:

Překlady ze slovinštiny do češtiny

Překlady z češtiny do slovinštiny

Překlady slovinštiny v kombinaci s 85 světovými jazyky

Do slovinštiny vám rádi přeložíme různé typy textů: webové stránky, obchodní podmínky, návody k použití, smlouvy, shrnutí článku nebo knihy atd. Přeložíme vše, co potřebujete pro úspěšnou podnikatelskou činnost na slovinském trhu nebo pro vlastní potřebu! Jsme pevně přesvědčeni, že vám naše překlady pomohou úspěšně dosáhnout stanovených cílů.

V případě většího množství textu (více než 20 normostran) vám nabízíme VÝHODNOU MNOŽSTEVNÍ SLEVU.

Přejete si, aby byl váš text opravdu dokonalý a aby jej dodatečně prohlédl odborník pro daný jazyk nebo rodilý mluvčí? Využijte kvalitních a výhodných jazykových korektur prováděných našimi zkušenými odborníky!

Dodatečná korektura rodilým mluvčím není určena jen pro opravu pravopisných chyb, nýbrž zlepší kvalitu textu i po terminologické a stylistické stránce. Korektura prováděná zkušeným korektorem zajistí, že bude text zcela přirozený i pro rodilé mluvčí cílového jazyka!

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

[contact-form-7 id="841" title="Obrazec_podstrani"]
Kalkulace
zdarma