Firemní překlady

Plánujete rozšířit svou obchodní činnost na zahraniční trh? Potřebujete kvalitní prezentaci v cizím jazyce?

V překladatelské agentuře K&J Translations si uvědomujeme, že je dobrá a kvalitní cizojazyčná prezentace pro zahraniční podnikání velmi důležitá. Víme, že na trhu vládne intenzivní konkurence, proto zákazníkům nabízíme jen ty nejlepší služby, abychom zajistili oboustrannou spokojenost. Naši zkušení a kvalifikovaní překladatelé vám rádi vypracují kvalitní, rychlý a cenově výhodný překlad vašich textůSpokojení zákazníci jsou naší prioritou. Budeme velmi rádi, když nám dovolíte podpořit vás a vaši podnikatelskou činnost!

Podjetjem ponujamo profesionalno in dolgoročne sodelovanje po najugodnejših cenah. V primeru zahtevnejših besedil se posvetujemo s strokovnjaki za določeno področje.

Po vaši želji lahko besedilo še dodatno pregledamo in tako zagotovimo strokovno, terminološko ustrezno in neoporečno besedilo, s katerim boste dosegali le najboljše rezultate.

Besedilo bo po naši obdelavi pripravljeno za objavo na spletu ali posredovanje vašim poslovnim partnerjem.

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma