Náš tým

Sašo

Vedoucí projektů na slovinském, německém a rakouském trhu. Diplomovaný germanista a překladatel s přirozeným talentem na jazyky. Stará se o organizaci projektů a o jejich úspěšnou realizaci na slovinském a německém trhu.

Katarina

Vedoucí kanceláře a projektů na slovinském a slovenském trhu a překladatelka jazykové kombinace slovinština–slovenština. Po úspěšném studiu slovinštiny se chopila překladatelské práce ve Slovinsku. Nyní je nepostradatelnou součástí týmu K&J Translations.

Slavo

Prodejní koordinátor a vedoucí zakázek na slovenském a italském trhu. Rodilý mluvčí slovenštiny se skvělou znalostí italštiny, kterou získal během dvojjazyčného studia na Slovensku a v Itálii. Příjemné obchodní popovídání zajištěno!

Laura

Projektová manažerka na španělském trhu, která pracuje s jazykovými kombinacemi angličtina-španělština a němčina-španělština. Původně spolupracovala s překladatelskou agenturou K&J Translations jako překladatelka na volné noze, ale díky svým schopnostem, efektivitě a kvalitním výsledkům se stala členkou našeho týmu; je zodpovědná za španělský trh.

Wojciech

Vedoucí projektů na polském a slovenském trhu. Rodilý mluvčí polštiny a diplomovaný slovakista. Duší nadšený lingvista, který najde odpověď na jakoukoli lingvistickou otázku. Přijme každou překladatelskou výzvu.

Kateřina

Projektová manažerka na českém trhu a rodilá mluvčí češtiny a slovinštiny. Pracuje jako překladatelka češtiny, slovinštiny a angličtiny. Ukončila magisterské studium práva a zaměřuje se na překlady nejrůznějších právních textů. Je velmi komunikativní a vždy připravena pomoci.

Jože

Vedoucí financí a marketingu. Strojní inženýr, který našel vášeň v marketingu a ekonomice. Stará se o propagaci, webová rozšíření, smlouvy a finance firmy. Je neustále v kontaktu s účetnictvím a zbožňuje čísla i programy všeho druhu.

Senad

Senad je odborníkem v oboru prodeje a inovací. Je úspěšný zejména v oblasti obchodu a má zodpovědnost za získávání nových zákazníků. Stará se také o řešení případných problémů s technickým vybavením nebo softwarem.

Melanie

Melanie vystudovala sociální a politické vědy. V naší agentuře je zodpovědná za smlouvy, dokumentaci a desktop publishing.

Svjetlana

Svjetlana je projektovou koordinátorkou při překladech na chorvatském, srbském a bosenském trhu. Dokončila magisterské studium psychologie, a proto je výborná v komunikaci se zákazníky.

Fatima

Fatima je zodpovědná za řízení kvality překladů. Dokončila studium jazykovědy a má silný cit pro detail. Všímá si i menších nedostatků a opraví je.

Anđela

Anđela se k našemu týmu připojila po ukončeném studiu italštiny. Je zodpovědná za překlady a korektury italštiny.

Aida

Aida je specializovanou překladatelkou němčiny a angličtiny. Je velmi pečlivá a potrpí si na preciznost. Je odbornicí na překlady nabídkových řízení a právních textů.

Kalkulace
zdarma