Překlady webových stránek

Úspěšné a dobře navštěvované webové stránky je snem každého podnikatele, který si uvědomuje, že může díky kvalitním internetovým stránkám dosáhnout výrazně vyššího obratu! Proto se stále více firemních zákazníků rozhoduje pro objednání překladu svých webových stránek do jednoho nebo více cizích jazyku.

Překlad webových stránek do cizích jazyků vám otevírá cestu na nové trhy k novým potenciálním zákazníkům a zlepšuje umístění vašich stránek ve vyhledávačích (Google, Bing atd.).

Průzkum ukázal, že jsou pro kupce informace ve vlastním jazyce důležitějším faktorem při rozhodování než cena produktu či služby. Více než polovina internetových zákazníků zůstane na webových stránkách déle, jsou-li přeloženy do jejich mateřského jazyka. Díky překladu webových stánek získáte více zákazníků.

Rostoucí počet podniků se rozhoduje pro překlad webových stránek. Proč?

Internet se stává stále důležitějším místem k vyhledávání informací, služeb a produktů. Pokud vaše internetové stránky neobsahují informace v jazyce, který je pro návštěvníky srozumitelný, jsou pro ně nepoužitelné. Chcete-li mít v dnešní době určitou konkurenční přednost, je důležité, aby byly vaše webové stránky přeloženy do více jazyků. Potom bude vaše obchodní značka moci proniknout i na zahraniční trhy.

Proč je nutné překládat webové stránky?

  • Vaše zákaznická základna se rozšíří a následně vzroste i váš objem prodeje.
  • Získáte zahraniční zákazníky a vaše příjmy porostou.
  • Budete schopni svou společnost prezentovat po celém světě.
  • Získáte nové obchodní partnery.

V překladatelské agentuře K&J Translations jsme v minulosti přeložili webové stránky mnoha obchodních společností. Při překládání je důležité zvolit vhodnou terminologii a zaměřit se na budoucí zákazníky.

Na vaše přání vám zajistíme také dodatečnou korekturu textu, kterou provádějí zkušení odborníci a rodilí mluvčí cílového jazyka. Postaráme se, aby se lokální uživatelé a rodilí mluvčí cílového jazyka na vašich webových stránkách cítili jako doma.

Rozšiřte prodej pomocí kvalitního překladu internetových stránek. Vaše webové stránky budou díky našemu kvalitnímu překladu na zahraničních trzích ještě dostupnější!

Kromě překladů webových stránek nabízíme také následující služby:

  • Dodatečné korektury textu (doporučujeme obzvláště, pokud je text určen pro zveřejnění nebo marketingové účely),
  • grafickou úpravu přeloženého textu (pokud si přejete, aby grafický vzhled překladu odpovídal originálu. Doporučujeme především v případech, kdy je originál ve formátu PDF a obsahuje obrázky či tabulky nebo když se jedná o naskenovaný text).

Přečtěte si naše blogy na téma překladů webových stránek:

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma