Překlady ruštiny

Potřebujete kvalitní, výhodný a rychlý překlad textu z češtiny do ruštiny nebo z ruštiny do češtiny? Rádi vám vypracujeme výhodný a kvalitní překlad ruštiny v kombinaci se všemi evropskými a mnoha světovými jazyky!

Ruština je slovanský jazyk, se kterým se můžeme setkat v Rusku, na Ukrajině, v Kazachstánu a Kyrgyzstánu. Ruština je nejrozšířenějším slovanským jazykem, kterým mluví více než 161 milionů rodilých mluvčích. Rozlišujeme 3 hlavní nářeční skupiny – severoruskou, středoruskou a jihoruskou. V hlavním městě Moskva se používá středoruské nářečí. Ruská abeceda obsahuje 33 písmen, která zapisujeme v ruské cyrilici.

Využijte služeb našich zkušených překladatelů:

Překlady z češtiny do ruštiny

Překlady z ruštiny do češtiny

Překlady ruštiny v kombinaci s 85 světovými jazyky

Do ruštiny vám rádi přeložíme různé typy textů: webové stránky, obchodní podmínky, návody k použití, smlouvy, shrnutí článku nebo knihy atd. Přeložíme vše, co potřebujete pro úspěšnou obchodní činnost na ruském trhu nebo pro vlastní potřebu! Jsme pevně přesvědčeni, že vám naše překlady pomohou úspěšně dosáhnout stanovených cílů.

V případě většího množství textu (více než 20 normostran) vám nabízíme VÝHODNOU MNOŽSTEVNÍ SLEVU.

Přejete si, aby byl váš text opravdu dokonalý a aby jej dodatečně prohlédl odborník pro daný jazyk nebo rodilý mluvčí? Využijte kvalitních a výhodných jazykových korektur prováděných našimi zkušenými odborníky!

Dodatečná korektura rodilým mluvčím není určena jen pro opravu pravopisných chyb, nýbrž zlepší kvalitu textu i po terminologické a stylistické stránce. Korektura prováděná zkušeným korektorem zajistí, že bude text zcela přirozený i pro rodilé mluvčí cílového jazyka!

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma