Překlady srbštiny

Potřebujete kvalitní, výhodný a rychlý překlad textu z češtiny do srbštiny nebo ze srbštiny do češtiny? Rádi vám zajistíme výhodný a kvalitní překlad srbštiny v kombinaci se všemi evropskými a mnoha světovými jazyky!

Srbština je jihoslovanský jazyk, kterým dnes mluví přibližně 10 milionů lidí. Používá se v Srbsku, Bosně a Hercegovině, Černé hoře a v některých částech Chorvatska. Vyskytuje se také v některých oblastech Kosova, Rumunska nebo Maďarska. Zákonem uznané písmo je cyrilice, přestože některé srbsky mluvící státy používají latinku.

Využijte služeb našich zkušených překladatelů:

Překlady z češtiny do srbštiny

Překlady ze srbštiny do češtiny

Překlady srbštiny v kombinaci s 85 světovými jazyky

Do srbštiny vám rádi přeložíme různé typy textů: webové stránky, obchodní podmínky, návody k použití, smlouvy, shrnutí článku nebo knihy atd. Přeložíme vše, co potřebujete pro úspěšnou obchodní činnost na srbském trhu nebo pro vlastní potřebu! Jsme pevně přesvědčeni, že vám naše překlady pomohou úspěšně dosáhnout stanovených cílů.

V případě většího množství textu (více než 20 normostran) vám nabízíme VÝHODNOU MNOŽSTEVNÍ SLEVU.

Přejete si, aby byl váš text opravdu dokonalý a aby jej dodatečně prohlédl odborník pro daný jazyk nebo rodilý mluvčí? Využijte kvalitních a výhodných jazykových korektur prováděných našimi zkušenými odborníky!

Dodatečná korektura rodilým mluvčím není určena jen pro opravu pravopisných chyb, nýbrž zlepší kvalitu textu i po terminologické a stylistické stránce. Korektura prováděná zkušeným korektorem zajistí, že bude text zcela přirozený i pro rodilé mluvčí cílového jazyka!

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma