Překlady holandštiny

Potřebujete kvalitní, výhodný a rychlý překlad textu z češtiny do nizozemštiny nebo z nizozemštiny do češtiny? Rádi vám zajistíme výhodný a kvalitní překlad nizozemštiny v kombinaci se všemi evropskými a mnoha světovými jazyky!

Nizozemština je západogermánský jazyk, kterým dnes mluví přibližně 20 milionů lidí. Používá se především v Holandsku. Mluvenou nizozemštinu, vyskytující se na území Belgie, souhrnně nazýváme vlámština.  Nizozemština obsahuje prvky angličtiny a němčiny, je také sesterským jazykem afrikánštiny. Zvláštností nizozemského jazyka jsou takzvaná beeldspraak – jedná se o obrazná přísloví, která se jen těžko překládají do jiných jazyků.

Využijte služeb našich zkušených překladatelů:

Překlady z češtiny do nizozemštiny

Překlady z nizozemštiny do češtiny

Překlady nizozemštiny v kombinaci s 85 světovými jazyky

Do nizozemštiny vám rádi přeložíme různé typy textů: webové stránky, obchodní podmínky, návody k použití, smlouvy, shrnutí článku nebo knihy atd. Přeložíme vše, co potřebujete pro úspěšnou obchodní činnost na holandském trhu nebo pro vlastní potřebu! Jsme pevně přesvědčeni, že vám naše překlady pomohou úspěšně dosáhnout stanovených cílů.

V případě většího množství textu (více než 20 normostran) vám nabízíme VÝHODNOU MNOŽSTEVNÍ SLEVU.

Přejete si, aby byl váš text opravdu dokonalý a aby jej dodatečně prohlédl odborník pro daný jazyk nebo rodilý mluvčí? Využijte kvalitních a výhodných jazykových korektur prováděných našimi zkušenými odborníky!

Dodatečná korektura rodilým mluvčím není určena jen pro opravu pravopisných chyb, nýbrž zlepší kvalitu textu i po terminologické a stylistické stránce. Korektura prováděná zkušeným korektorem zajistí, že bude text zcela přirozený i pro rodilé mluvčí cílového jazyka!

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma