Překlady islandštiny

Potřebujete kvalitní, výhodný a rychlý překlad textu z češtiny do islandštiny nebo z islandštiny do češtiny? Rádi vám zajistíme výhodný a kvalitní překlad islandštiny v kombinaci se všemi evropskými a mnoha světovými jazyky!

Islandština patří do rodiny severnogermánských jazyků a v současnosti je nejpodobnější faerštině. Zvláštností islandštiny je písmeno þ, které můžeme vyjádřit písmeny th a písmeno ð, které lze vyjádřit jako eth nebo edh.

Využijte služeb našich zkušených překladatelů:

Překlady z češtiny do islandštiny

Překlady z islandštiny do češtiny

Překlady islandštiny v kombinaci s 85 světovými jazyky

Do islandštiny vám rádi přeložíme různé typy textů: webové stránky, obchodní podmínky, návody k použití, smlouvy, shrnutí článku nebo knihy atd. Přeložíme vše, co potřebujete pro úspěšnou obchodní činnost na islandském trhu nebo pro vlastní potřebu! Jsme pevně přesvědčeni, že vám naše překlady pomohou úspěšně dosáhnout stanovených cílů.

V případě většího množství textu (více než 20 normostran) vám nabízíme VÝHODNOU MNOŽSTEVNÍ SLEVU.

Přejete si, aby byl váš text opravdu dokonalý a aby jej dodatečně prohlédl odborník pro daný jazyk nebo rodilý mluvčí? Využijte kvalitních a výhodných jazykových korektur prováděných našimi zkušenými odborníky!

Dodatečná korektura rodilým mluvčím není určena jen pro opravu pravopisných chyb, nýbrž zlepší kvalitu textu i po terminologické a stylistické stránce. Korektura prováděná zkušeným korektorem zajistí, že bude text zcela přirozený i pro rodilé mluvčí cílového jazyka!

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma