Překlady a lokalizace softwaru

Každý počítač, tablet i mobilní telefon ke svému fungování potřebuje určitý software. Ten lze rozdělit na systémový a aplikační software.

Systémový software zahrnuje operační systémy, firmware a pomocné systémové nástroje. Aplikační software můžeme rozdělit na základě oblastí použití, například na kancelářský software, informační systémy a multimediální programy.

Při programování se používá prostředek zvaný programovací jazyk. Ten programátorům umožňuje čtení kódu programu. Software vzniká v mnoha světových jazycích, proto je často nutné jej překládat.

Pokud se společnost rozhodne svůj software nabízet na zahraničním trhu, musí jej nejprve přeložit do příslušného jazyka. Dobrá lokalizace softwaru výrazně zlepší uživatelskou zkušenost i spokojenost zákazníků s daným programem.

Překladatelská agentura K&J Translations nabízí profesionální, kvalitní, spolehlivé a výhodné lokalizace softwaru. Zajišťujeme vám, že váš software přeloží specializovaní odborníci a rodilí mluvčí cílového jazyka.

Díky našim překladům budou vaše produkty dostupné i na zahraničních trzích. Naši překladatelé zajistí kvalitní prezentaci v cizím jazyce. Rádi vám pomůžeme na cestě k úspěchu!

Kromě překladů softwaru nabízíme také následující služby:

  • Dodatečné korektury textu (zajistí stylistickou kvalitu a odstraní případné nedostatky v textu),
  • grafickou úpravu přeloženého textu (pokud si přejete, aby grafický vzhled překladu odpovídal originálu. Doporučujeme především v případech, kdy je originál ve formátu PDF a obsahuje obrázky či tabulky nebo když se jedná o naskenovaný text).

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma