Překlady španělštiny

Jsou pro vás cizojazyčné texty „španělskou vesnicí“? Naštěstí pro nás ne. ? Pokud potřebujete kvalitní a rychlý překlad do španělštiny nebo ze španělštiny, neváhejte nás kontaktovat!

Španělština je ibrerománský jazyk, podle počtu mluvčích se jedná o druhý nejrozšířenější jazyk na světě. Španělština je mateřským jazykem 440 milionů mluvčích a je na druhém místě (za čínštinou), používá ji přibližně 490 milionů lidí. Je úředním jazykem ve 20 státech. Španělé svůj jazyk nazývají kastilština, toto pojmenování pochází z rozlišování různých regionálních nářečí, ke kterým patří také katalánština, galicijština a baskičtina.

Využijte služeb našich zkušených překladatelů:

Překlady z češtiny do španělštiny

Překlady ze španělštiny do češtiny

Překlady španělštiny v kombinaci s 85 světovými jazyky

Dovolte nám přeložit vaše webové stránky, obchodní podmínky, návody k použití, smlouvy, shrnutí článku nebo knihy do španělštiny, abyste je mohli nadále šířit po světě! Proč nerozšířit svou obchodní činnost či skvělý nápad do zahraničí? Rádi vám pomůžeme dosáhnout stanoveného cíle s kvalitním překladem požadovaného textu.

V případě většího množství textu (více než 20 normostran) vám nabízíme VÝHODNOU MNOŽSTEVNÍ SLEVU.

Přejete si, aby byl váš text opravdu dokonalý a aby jej dodatečně prohlédl odborník pro daný jazyk nebo rodilý mluvčí? Využijte kvalitních a výhodných jazykových korektur prováděných našimi zkušenými odborníky!

Dodatečná korektura rodilým mluvčím není určena jen pro opravu pravopisných chyb, nýbrž zlepší kvalitu textu i po terminologické a stylistické stránce. Korektura prováděná zkušeným korektorem zajistí, že bude text zcela přirozený i pro rodilé mluvčí cílového jazyka!

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma