Překlad internetového obchodu

Díky rychlému vývoji technologie a internetu se internetové obchody stávají stále oblíbenějšími. Lidé rádi nakupují na internetu. Líbí se jim, že jsou internetové nákupy praktické, jednoduché a pohodlné. Nakupování můžete svým zákazníkům ještě zpříjemnit, pokud jim umožníte prohlížení produktů ve svém jazyce. Překlad internetového obchodu je základním předpokladem pro oslovení zahraničních zákazníků.

Popis produktů a služeb je klíčovou součástí nabídky, protože zajistí důležité informace pro vaše potenciální zákazníky. Proč je tedy neoslovit v jejich jazyce? S tím vám rádi pomohou naši překladatelé, kteří mají potřebné znalosti v oblasti internetového marketingu a četné zkušenosti s překládáním internetových obchodů z různých odvětví (módy, elektroniky, sportovního oblečení, jiného příslušenství atd.).

Proč je nutné překládat internetový obchod?

  • Vaše zákaznická základna se rozšíří a následně vzroste i váš objem prodeje.
  • Získáte zahraniční zákazníky a vaše příjmy porostou.
  • Budete schopni svou společnost prezentovat po celém světě.
  • Získáte nové obchodní partnery.

Rozšiřte prodej pomocí kvalitního překladu obsahu vašeho internetového obchodu. Vaše produkty budou díky našemu kvalitnímu překladu na zahraničních trzích ještě dostupnější!

Kromě překladů webových stránek nabízíme také následující služby:

  • Dodatečné korektury textu (doporučujeme obzvláště, pokud je text určen pro zveřejnění nebo marketingové účely),
  • grafickou úpravu přeloženého textu (pokud si přejete, aby grafický vzhled překladu odpovídal originálu. Doporučujeme především v případech, kdy je originál ve formátu PDF a obsahuje obrázky či tabulky nebo když se jedná o naskenovaný text).

Přečtěte si naše blogy na téma překladů internetových obchodů:

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma