Překlady francouzštiny

Potřebujete kvalitní, výhodný a rychlý překlad textu z češtiny do francouzštiny nebo z francouzštiny do češtiny? Pak jste na správném místě.

Francouzština je jedním z nejdůležitějších románských jazyků, je úředním jazykem 29 států. V roce 1999 byla francouzština druhým jazykem 128 milionů lidí a mateřským jazykem 77 milionů mluvčích. Francouzština je úředním jazykem pro administrativní činnost mnoha skupin a organizací, ke kterým patří Evropská unie, Organizace spojených národů, Světová poštovní unie a Mezinárodní olympijský výbor.

Využijte služeb našich zkušených překladatelů:

Překlady z češtiny do francouzštiny

Překlady z francouzštiny do češtiny

Překlady francouzštiny v kombinaci s 85 světovými jazyky

Dovolte nám přeložit vaše webové stránky, obchodní podmínky, návody k použití, smlouvy, shrnutí článku nebo knihy do francouzštiny, abyste je mohli nadále šířit po světě! Proč nerozšířit svou obchodní činnost či skvělý nápad do zahraničí? Rádi vám pomůžeme dosáhnout stanoveného cíle s kvalitním překladem požadovaného textu.

V případě většího množství textu (více než 20 normostran) vám nabízíme VÝHODNOU MNOŽSTEVNÍ SLEVU.

Přejete si, aby byl váš text opravdu dokonalý a aby jej dodatečně prohlédl odborník pro daný jazyk nebo rodilý mluvčí? Využijte kvalitních a výhodných jazykových korektur prováděných našimi zkušenými odborníky!

Dodatečná korektura rodilým mluvčím není určena jen pro opravu pravopisných chyb, nýbrž zlepší kvalitu textu i po terminologické a stylistické stránce. Korektura prováděná zkušeným korektorem zajistí, že bude text zcela přirozený i pro rodilé mluvčí cílového jazyka!

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma