Překlady polštiny

Potřebujete kvalitní, výhodný a rychlý překlad textu z češtiny do polštiny nebo z polštiny do češtiny? Rádi vám vypracujeme výhodný a kvalitní překlad polštiny v kombinaci se všemi evropskými a mnoha světovými jazyky!

Polština je západoslovanský jazyk, kterým dnes mluví přibližně 40 milionů rodilých mluvčí. Polská abeceda obsahuje 32 písmen, včetně dvou nosových samohlásek. Polština se používá převážně v Polsku, je také jazykem národnostních menšin v České republice, na Slovensku, v Rumunsku a na Ukrajině. Polsko hraničí s Německem, Českou republikou, Slovenskem, Ukrajinou, Běloruskem, Litvou a Ruskem. Do Evropské unie vstoupilo v roce 2004.

Využijte služeb našich zkušených překladatelů:

Překlady z češtiny do polštiny

Překlady z polštiny do češtiny

Překlady polštiny v kombinaci s 85 světovými jazyky

Do polštiny vám rádi přeložíme různé typy textů: webové stránky, obchodní podmínky, návody k použití, smlouvy, shrnutí článku nebo knihy atd. Přeložíme vše, co potřebujete pro úspěšnou podnikatelskou činnost na polském trhu nebo pro vlastní potřebu! Jsme pevně přesvědčeni, že vám naše překlady pomohou úspěšně dosáhnout stanovených cílů.

V případě většího množství textu (více než 20 normostran) vám nabízíme VÝHODNOU MNOŽSTEVNÍ SLEVU.

Přejete si, aby byl váš text opravdu dokonalý a aby jej dodatečně prohlédl odborník pro daný jazyk nebo rodilý mluvčí? Využijte kvalitních a výhodných jazykových korektur prováděných našimi zkušenými odborníky!

Dodatečná korektura rodilým mluvčím není určena jen pro opravu pravopisných chyb, nýbrž zlepší kvalitu textu i po terminologické a stylistické stránce. Korektura prováděná zkušeným korektorem zajistí, že bude text zcela přirozený i pro rodilé mluvčí cílového jazyka!

Máte-li jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese info@kjtranslations.cz nebo na telefonním čísle +420 723 706 499.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma