Německé hlasové služby

Jako voiceover se označuje technika hlasových služeb, při kterých nahráváme zvuk mimo záběr kamery. Hlasové služby se používají především u filmů a televizních pořadů, mají však své využití také u počítačových her, videí, kreslených filmů, reklam, telefonních služeb a v mnoha dalších případech. Jde o zajištění hlasové nahrávky pro profesionální zvukové účely.

Pokud jste se dostali na tuto stránku, je pravděpodobné, že hledáte ty nejlepší hlasové služby v němčině. U nás jste na správném místě. Spolupracujeme s rodilými mluvčími němčiny, abychom váš mediální obsah zpřístupnili posluchačům po celém světě. Pokud potřebujete oslovit konkrétní cílovou skupinu, například mluvčí konkrétního dialektu nebo posluchače, kteří preferují určitý přízvuk, zajistíme toho nejlepšího hlasového herce bez ohledu na váš rozpočet. Abychom vám usnadnili hledání ideálního hlasu pro vaše video, připravili jsme ukázkové nahrávky našich německých hlasových herců, ze kterých si můžete vybrat toho, který bude pro váš projekt nejlepší.

Ukázkové nahrávky hlasu:

Proč byste si měli hlasové služby objednat zrovna u nás?

Díky našemu globálnímu dosahu, vysokým standardům a multikulturnímu týmu jsme tou nejpohodlnější, nejbezpečnější a cenově nejvýhodnější volbou. Vzhledem ke kontaktům na místní zprostředkovatele pracující v místě vašeho cílového publika vám naši projektoví manažeři pomohou s výběrem nejlepších hlasových herců.

Díky dokonalé barvě, tónu i rytmu hlasu bude hlasová nahrávka, vypracovaná na základě plně lokalizovaného skriptu, zcela přizpůsobena vašim požadavkům a očekáváním vašich posluchačů. Hlasovou nahrávku dodáme ve formátu, který se bude nejlépe hodit pro snadné zapracování do vašeho projektu.

Vy se pak budete moci zaměřit na expanzi do celého světa. My se mezitím budeme soustředit na hlasové služby, které vás v tom podpoří.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma