Španělské hlasové služby

Jako voiceover se označuje technika hlasových služeb, při kterých nahráváme zvuk mimo záběr kamery. Hlasové služby se používají především u filmů a televizních pořadů, mají však své využití také u počítačových her, videí, kreslených filmů, reklam, telefonních služeb a v mnoha dalších případech. Jde o zajištění hlasové nahrávky pro profesionální zvukové účely.

Pokud jste se dostali na tuto stránku, je pravděpodobné, že hledáte ty nejlepší hlasové služby ve španělštině. U nás jste na správném místě. Spolupracujeme s rodilými mluvčími španělštiny, abychom váš mediální obsah přizpůsobili posluchačům z celého světa. Pokud potřebujete oslovit konkrétní cílovou skupinu, například mluvčí konkrétního dialektu nebo posluchače, kteří preferují určitý přízvuk, zajistíme toho správného hlasového herce bez ohledu na váš rozpočet. Abychom vám usnadnili hledání ideálního hlasu pro vaše video, připravili jsme ukázkové nahrávky našich španělských hlasových herců, ze kterých si můžete vybrat toho, který se pro váš projekt nejlépe hodí.

Ukázkové nahrávky hlasu:

Proč byste si měli hlasové služby objednat právě u nás?

Díky našemu globálnímu dosahu, vysokým standardům a multikulturnímu týmu jsme tou nejpohodlnější, nejbezpečnější a cenově nejvýhodnější volbou. Vzhledem ke kontaktům na místní zprostředkovatele pracující v místě vašeho cílového publika vám naši projektoví manažeři pomohou s výběrem nejlepších hlasových herců.

Díky dokonalé barvě, tónu i rytmu hlasu bude vaše hlasová nahrávka, vypracovaná na základě plně lokalizovaného skriptu, dokonale přizpůsobena očekáváním vašich nových posluchačů. Naši práci dodáme ve formátu, který se bude nejlépe hodit pro snadné zapracování do vašeho projektu

Vy se pak budete moci zaměřit na expanzi do celého světa. My se mezitím budeme soustředit na hlasové služby, které vás v tom podpoří.

Nahrát soubory
Kalkulace
zdarma